Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Arılac İnstant Sütlü Ballı İrmikli Ek Gıda 200 Gr

79,90 TL
Stok Kodu 2089648
Marka Arı
Ürün Açıklaması
Arılac İnstant Sütlü Ballı İrmikli Ek Gıda 200 Gr Özellikleri;


Bebeklerin sağlıklı gelişlimleri ve gün boyu mutlu olmaları için gerekli besin ve enerji içeriğine sahip Sütlü & Ballı İrmikli içerdiği vitaminler, mineraller, demir, çinko ve diğer besinlerle bebeğinizin büyümesini destekler.
Katı gıdaya geçişi kolaylaştıran lezzetli tadı ile kahvaltılar günün en eğlenceli öğününe dönüşür ve bebeğiniz mamasını afiyetle yer.
Pişirme gerektirmeyen pratik hazırlanışı ile hazırlaması da çok kolaydır.
Arılac Sütlü Tahıllı’yı, kahvaltı, akşam ya da istediğiniz herhangi bir öğünde bebeğinize verebilir, bebeğinizin gelişimini desteklemeye yardımcı olabilirsiniz.
Ek besin dönemine geçildiğinde Arılac Ek Gıdaları lezzetli, besleyici, doyurucu öğünler hazırlanmasında yardımcı olacaktır.
Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.