Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Baby Alive Bebeğimle Yaz Eğlencesi (Sarışın) F1680

379,90 TL
Stok Kodu 2076074
Marka Baby Alive
Ürün Açıklaması
Baby Alive Bebeğimle Yaz Eğlencesi (Sarışın) F1680 Özellikleri;


Karşınızda hem beslenebilen hem de suda oynanabilen ilk Baby Alive oyuncak bebeği.
Kutuya dahil yeniden kullanılabilir katı oyuncak bebek maması, buz dondurma kalıbı ve çubuğuyla çocuklar, Baby Alive oyuncak bebeklerini beslemek için dondurma şekilleri oluşturabilecek.
Plastik bezindeki kapak sayesinde, yemek yiyen ve "kakasını” yapan bu oyuncak bebeğin altını kolayca değiştirebilirsiniz.
Plastik bezin kapağını açın, içindekileri boşaltın ve tekrar oynayın.
Kutuya; çıkarılabilir bikini üstü ve pareo, güneş gözlüğü, gladyatör sandaletler, 2 kutu katı oyuncak bebek maması, buz dondurma kalıbıyla çubuğu, çatal/kaşık seti ve tarak dahil.
İçindekiler: oyuncak bebek, çıkarılabilir bikini üstü ve pareo, güneş gözlüğü, sandalet, 2 kutu katı oyuncak bebek maması, buz dondurma kalıbıyla çubuk, çatal/kaşık seti ve tarak.
Tuzlu suda veya klorlu havuz suyunda kullanılmamalıdır.
Paket Ölçüsü: 10 x 25 x 36 cm
Yaş Grubu:3 Yaş ve Üzeri
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.