Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Baby Alive Glopixies Peri Bebek Siena Sparkle F2593

479,90 TL
Stok Kodu 2078351
Marka Baby Alive
Ürün Açıklaması
Baby Alive Glopixies Peri Bebek Siena Sparkle F2593 Özellikleri;


Baby Alive GloPixies Peri Bebekler, eğlenceli ve sihirli bir parıltıya sahip. Siena Sparkle adlı oyuncak bebeği besliyormuş gibi yaparak özel renkli parıltısını keşfedin. Siz onu yediriyormuş gibi yaptıkça Siena Sparkle da ağzından kanatlarına ve karnına daha fazla parlayacak. Bu etkileşimli Peri Bebek, bir dilim pizza (en sevdiği şey!), pırıl pırıl bir kupa ve tarak gibi ışıltılı oyuncak bebek aksesuarlarıyla sunuluyor. Çocuklar, Siena'nın mor saçlarını taramaya ve ona çeşitli şekiller vermeye bayılacak. Parlayan Peri Bebek Siena Sparkle, kendine özgü harika bir tarza ve giysilere sahip; yanaklarında özel Peri İşareti bile var.Baby Alive GloPixies Peri Bebekler, 3 yaş ve üzeri çocuklar için ışık efektli, mükemmel bir oyuncak. Ayrıca tüm çocuklar için harika bir doğum günü veya tatil hediyesi... (Her bir oyuncak bebek ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.)
İçindekiler: oyuncak bebek, giydirilip çıkarılabilen etek ve ayakkabılar, saç tokası ve 3 aksesuar.
PARLAYAN PERİ BEBEK: GloPixies Peri Bebek Siena Sparkle'ı besliyormuş gibi yaptığınızda veya çiçek butonuna bastığınızda özel renkli parıltısı açığa çıkıyor.
3 yaş ve üzeri çocuklar, bir sonraki sefer bebeğin neresinin parlayacağını keşfederken çok eğlenecek.
KUPA VE PİZZA AKSESUARIYLA PARLIYOR: Bebeğin neresi parlayacak? Parıltısı ne renkte olacak? Bebek, ışıltılı pizzasını yiyormuş veya pırıl pırıl kupasından içiyormuş gibi yaptığında bunları keşfedin.
ONU YEDİRİYORMUŞ GİBİ YAPTIKÇA DAHA ÇOK PARLIYOR: Bu etkileşimli Baby Alive peri bebek, onu besliyormuş gibi yaptığınızda ağzından kanatlarına ve karnına daha fazla parlıyor.
SİHİRLİ TARZIYLA GÖZ KAMAŞTIRIYOR: Parlak, ışıltılı giysileri ve yanaklarındaki özel Peri İşareti ile Siena Sparkle'ın sihirli bir görünümü var.
Çocuklar, kutuya dahil tarakla peri bebeklerinin mor saçlarını tarayabilecek.
KOLEKSİYONU TAMAMLAYIN: Çocuklar, GloPixies Peri Bebeklerin hepsini toplamaya çalışırken çok eğlenecek. (Her biri ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.)

3 yaş ve üzeri içindir.
2 adet 1.5V AA alkalin kalem pille çalışır.
UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ – Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.
UYARI: Bu oyuncak, hassas kişilerde epilepsi nöbetlerine neden olabilecek flaş ışıkları yaymaktadır.
Not: Paket bağları/paketleme malzemeleri bir yetişkin tarafından çıkarılmalı ve atılmalıdır.
SADECE YÜZEYİNİ TEMİZLEYİN
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.