Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Baby Alive Köpüklü Saç Tasarımı Eğlencesi F5112

1.999,00 TL
Stok Kodu 2085784
Ürün Açıklaması
Baby Alive Köpüklü Saç Tasarımı Eğlencesi F5112 Özellikleri;


Baby Alive Sudsy Şekillendirme bebeğiyle köpüklü bir salon!
Küçük hevesli saç stilistleri oyuncak bebeklerini şekillendirme koltuğuna yerleştirebilir ve sabun köpüğü salonundaymış gibi davranabilir.
Bu Baby Alive bebeğinin tabanı olan bir kuaför sandalyesi ve baloncuk solüsyonunu karıştırmak için bir kabı vardır.
Ayrıca tarak, şekillendirme aleti, hayali fön makinesi, ayna ve saç tokası gibi taklit kuaför aksesuarları içerir.
3 yaş ve üzeri çocuklar baloncuklu solüsyonu sandalyeye dökebilir, sandalyenin kolundaki düğmeye basabilir ve kafasında baloncuk oluşumunu izleyebilir
PEK ÇOK KÖPÜKLÜ SAÇ STİLİ | Bebeğin saçını yayından çıkan köpükle şekillendirin! Baby Alive Sudsy Şekillendirme bebeği ile çocuklar, oyuncak bebeklerini tıpkı kuaföre gider gibi şekillendirici koltuğuna oturtabilir.
SALON BEBEK KOLTUĞU VE ŞEKİLLENDİRME AKSESUARLARI | Bu 12 inçlik Baby Alive bebek, bir salon sandalyesi, tabanı ve kuaför ile birlikte gelir. tarak, şekillendirme aleti, fön makinesi, ayna ve saç tokası gibi aksesuarlar.
BEBEĞİ SALON KOLTUĞUNA BAĞLAYIN | 3 yaş ve üzeri çocuklar, birlikte verilen kapta köpük solüsyonunu karıştırabilir, sandalye aksesuarına dökebilir, ardından şampuan pompasına basabilir ve bebeğin kafasında baloncukların oluşmasını izleyin.
BENZERSİZ KÖPÜKLÜ STİLLER YARATACAK UYGULAMALI EĞLENCE | Kuaför taklidi oynayın ve köpükleri istiflemek, saçını fırçalamak ve şekillendirmek için oyuncak bebek aksesuarlarını kullanın. Sonra bebeğe dahil olan aynada ne kadar sevimli göründüğünü gösterin.
ÇOCUK ŞAMPUANI VEYA KABARCIKLI ÇÖZÜMLE ÇALIŞIR | Çocuklar tekrar tekrar oynayabilir! Daha fazla köpürtücü çözelti zamanı geldiğinde, evde bulunan bir çocuk şampuanı veya şeffaf köpüğü kullanın.
Yalnızca şeffaf kabarcık solüsyonu veya çocuk şampuanı kullanın.
İçerik | Çıkarılabilir kıyafeti ve ayakkabıları olan oyuncak bebek, ayaklı salon sandalyesi, köpük solüsyonu ve 6 aksesuar.
Yaş Grubu | +3.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.