Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Baby Clementoni Bebek Radyosu 17459

269,90 TL
Stok Kodu 2082197
Tahmini Kargo Süresi 2 Gün
Ürün Açıklaması
Baby Clementoni Bebek Radyosu 17459 Özellikleri;


Bebeklerin müzik eşliğinde oynayabilmeleri ve hayvan dostlarıyla eğlenebilmeleri için radyo biçiminde bir etkinlik seti.
Müzik kanalını seçmek ve farklı türlerde müzikler dinlemek için 4 tuştan birine basın!
Farklı melodileri başlatan ve bebeklere ilgi çekici interaktif oyun deneyimlerinde yol gösteren, onları sürekli yeni biçimlerde uyaran renkli ve ışıklı düğmelere sahiptir.
Çocukların ilgisini yakalayan melodilere, seslere ve çeşitli ışık efektlerine ek olarak, bilişsel ve ince motor becerilerin gelişimine yardımcı olan küçük fiziksel etkinlikler de bulunmaktadır.
Her bir hayvan, bebeklerin bir dizi ritme aşina olmasını sağlamak üzere bir müzik türüyle ilişkilendirilmiştir: köpek için pop tarzı, horoz için rock, kedi için rap ve kuş için rahatlatıcı sesler.
Hayvanların seslerini ve onlarla ilişkili müziği duymak için basılacak dört adet büyük düğme, el becerisini geliştiren bir top ve küçük radyoyu sağa sola taşımakta kullanılacak kullanışlı bir tutma sapı bulunmaktadır.
Her bir tuş, etkinlik ve malzeme, oyuncağı bebek için daha kolay ve ilgi çekici hale getirecek şekilde dikkatle tasarlanmıştır.
Bebeklerde; el becerisini, ince ve kalın motor becerilerinin, duyusal algı gelişimini destekler. Sebep-sonuç ilişkisinin öğrenilmesini teşvik eder.
2 x 1,5V AA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahildir.
Ürün ölçüsü: 14,5 x 4 x 13 cm.
Kutu ölçüsü: 15 x 6 x 20 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.