Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

BabyJem Güvenli Uyku Yastığı 679 Pembe Tavşan

129,90 TL
Stok Kodu 75650
Marka Babyjem
Ürün Açıklaması
BabyJem Güvenli Uyku Yastığı 679 Özellikleri;


Yenidoğan bebeklerde tavsiye edilen yan yatış pozisyonu, kusma sebebiyle oluşabilecek tıkanmalarında önüne geçmektedir.
Yumuşak elyaf dolgulu zemine yatırılan bebeğinize, sırtını ve karnını destekleyen yan süngerler ile rahat ve güvenli bir uyku alanı sağlar.
Yan yatırılan bebeğinizin kafa duruşunu düzeltirken, sırtını ve kartını destekleyerek farklı pozisyonlara dönerek kendi kendini uyandırmasının da önüne geçer.
Yumuşacık kadife dokusu bebeğinizin cildini tahriş etmeden konforlu bir uyku alanı sağlarken, sevimli figürleri ile bebeğinize sevimli bir uyku arkadaşı olacaktır.
Yan yastıklar, zeminde bulunan yumuşak cırtları sayesinde bebeğinizin ölçülerine göre şekillenebilir.
Fermuarlı kılıf çamaşır makinesinde yıkanabilir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.