Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

BabyJem Silikon Diş Kaşıyıcılı Havlu Bebek Çorap Pembe

109,90 TL
Stok Kodu 2089444
Marka Babyjem
Ürün Açıklaması
BabyJem Silikon Diş Kaşıyıcılı Havlu Bebek Çorap Özellikleri;


Diş çıkarma döneminde olan bebekler için özel olarak tasarlanmıştır.
Dönemsel olarak diş etleri kaşınan bebeğinizin ayak parmakları ile oynama refleksine uygun olarak, çorap ucunda bulunan silikon uç bebeğinizin diş etlerini kaşımasına yardımcı olacaktır.
BPA ve PVC içermeyen gıdaya uyumlu silikon yapısı bebeğinizin diş eti ağrılarını ve kaşınmalarını gidermeye yardımcıdır.
Yumuşacık havlu kumaş dokusu bebeğinizin ayaklarını sıcak tutarken, aynı zamanda dişlerini kaşıyabileceği bir oyuncaktır.
Yumuşak çorap formu ile kolayca ayağına giydirebilirsiniz. Elde ve düşük ısıda makinede yıkamaya uygundur.
Kutudan bir çift havlu çorap çıkmaktadır ve bir tekinde silikon diş kaşıyıcı mevcuttur.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.