Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Babyton Organik Doğal Hindistan Cevizi Aromalı Diş Macunu 50 Gr

129,90 TL
Stok Kodu 2089746
Marka BabyTon
Ürün Açıklaması
Babyton Organik Doğal Hindistan Cevizi Aromalı Diş Macunu 50 Gr Özellikleri;


Çocuklar gülümsüyorsa, dünya güzeldir.
Bir çocuk için hayata en güzel başlangıç, sağlıklı bir gülümsemedir. Babyton diş macunu, yüksek kaliteli bileşenlerle özenle formüle edilen; meyve ve sebzelerde ‘doğal’ olarak bulunan mucizevi xylitol ile diş sağlığını; saf, güvenilir, kapsamlı bir şekilde korumaya yardımcı olur.
Minik Yüzündeki Büyük Işıltıya Tanık Olun!
Babyton diş macunu, çocukların dişlerini fırçalama alışkanlığına destek olur. Şeker, florür, SLS, koruyucu katkı maddesi ve paraben içermeyen yapısı ile şimdiye kadar ki en sağlıklı gülümseme…
DOĞANIN EN TATLI HEDİYESİ; HİNDİSTAN CEVİZİ!
Babyton diş macunun tadı; tropik bir cennetten esen rüzgarların mis kokusu; doğanın bizlere sunduğu en lezzetli armağan; hindistan cevizinin bambaşka dünyasını yansıtır. Formülündeki özler, çocuğunuzun dişlerini nazikçe temizler ve korur.
Aynı zamanda hindistan cevizinin ferahlatıcı kokusu, nefesini tazeler. Ve tüm çocuklar, bu aroma karşısında dişlerini fırçalamak için acele ederler.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.