250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Barbie Balerin Bebekler GJL58 GJL60

149,90 TL
Stok Kodu 2081634
Marka Barbie
Ürün Açıklaması
Barbie Balerin Bebekler GJL58 Özellikleri;


Barbie balerin bebekler ile sahnede tüm ilgiyi üzerine topla!
Klasik balerin görünümüne sahip her bebek; zarif askılara sahip kurdeleli kalıp korse, çıkarılabilir tül tütü ve kare uçlu bale ayakkabısı giyer.
Şık topuzu, bebeğin etkileyici görünümünü tamamlar.
Pembe, mor ve lila olmak üzere üç tatlı renkte kıyafetler giyen bu muhteşem balerinler, röleve pozisyonunda dururlar ve sahne ışıklarına her zaman hazırdırlar!
Bebekler tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.
Kutu ölçüsü: 8,6 x 4,5 x 33 cm
Ürün ölçüsü: 30 cm
Ağırlık: 0,131 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.