Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Barbie Brooklyn Seyahatte Bebeği ve Aksesuarları HGX55

449,90 TL
Stok Kodu 2082160
Marka Barbie
Tahmini Kargo Süresi 2 Gün
Ürün Açıklaması
Barbie Brooklyn Seyahatte Bebeği ve Aksesuarları HGX55 Özellikleri;


Çocuklar, Barbie Şehirde Yaşam'dan ilham alan Barbie "Brooklyn" Roberts ile dünyanın dört bir yanında seyahate çıkabilir.
Barbie, yavru kedisi ve farklı hikayelere ilham veren 10'dan fazla seyahat aksesuarıyla bir sonraki büyük macerasına hazır.
Bavulu, temaya uygun çıkartma sayfasındaki çıkartmalarla süsleyin, ardından sırt çantasını ve bavulunu göz maskesi, kulaklık, seyahat yastığı ve kişisel bakım ürünleri gibi temel seyahat eşyalarıyla doldurun.
Barbie; fotoğraf makinesi, akıllı telefonu, şapkası ve kahve termosuyla yeni yerleri keşfetmeye hazır.
Barbie; turuncu eteği, baskılı üstü, son moda bel çantası ve günlük tarzdaki beyaz spor ayakkabılarıyla seyahate hazır.
3 yaş ve üzeri çocuklar, bu Barbie ve çok sayıdaki seyahat temalı hikaye anlatımı parçasıyla en sevdikleri anları yeniden canlandırabilir veya kendi büyük maceralarını yaratabilir.
Ürün ölçüsü: 29,8 x 6,9 x 3,4 cm
Kutu ölçüsü: 32,3 x 22,8 x 6 cm
Ağırlık: 0,483 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.