Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Barbie Çay Servis Arabası 14 Parça

109,90 TL
Stok Kodu 36553
Marka Barbie
Ürün Açıklaması
Barbie Çay Servis Arabası 14 Parça Özellikleri;


Dede Oyuncak Barbie Çay Servis Arabası 14 Parça Oyuncak Çay Dervis Arabası Lisanslıdır.
Minik hanımlar misafirliğe gelen arkadaşlarına Dede Oyuncak Barbie Çay Servis Arabası 14 Parça ile ikramda bulunabilecekler.
Çocukların sevdiği karakterlerden biri olan Barbie temalı oyuncak çay servis arabası çaydanlık, fincan, süt gibi vb aksesuarlar ile birlikte gelmektedir.
Minik hanımların evcilik oyunlarına renk katacak Dede Oyuncak Barbie Çay Servis Arabası 14 Parça ile oyun saatleri eğitici ve eğlenceli geçecek Dede Oyuncak Barbie Çay Servis Arabası ile oyunlar oynamayı çok sevecek Çok Güzel Vakit Geçircekler.
Dede Oyuncak Barbie Çay Seti Servis Arabası 36x28x38 cm boyutlarındadır Dede Oyuncak Barbie Çay Servis Arabası 14 Parça ile oyunlar oynarlarken hayal güçlerini ve taklit yeteneklerini de geliştirecekler Dede Oyuncak Fabrikasi Barbie Çay Servis Arabası 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.