Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Barbie Chelsea İtfaiye Aracı HCK73

549,90 TL
Stok Kodu 2082170
Marka Barbie
Tahmini Kargo Süresi 2 Gün
Ürün Açıklaması
Barbie Chelsea İtfaiye Aracı HCK73 Özellikleri;


Chelsea kurtarma görevinde!
Chelsea, heyecan dolu maceralara ilham vermek için iç kısmı açılabilen, hareketli tasarımın bulunduğu, tekerlekleri dönebilen itfaiye aracıyla kurtarma macerasına atılıyor. Sette çıkartma sayfası dahil 15'den fazla aksesuar da bulunuyor.
Çıkarılabilir eteği, kaskı ve çizmeleriyle sevimli bir itfaiyeci üniforması giyen Chelsea (15 cm) ve hayvan dostu yavru köpek, itfaiye aracında yeni kahramanlık maceraları için yola çıkmaya hazır.
Chelsea, itfaiye aracının dışındaki hortumu çekip yangını söndürdükten sonra tekrar yerine yerleştirebilir.
İtfaiye aracı, muhteşem hikaye anlatımı oyunları için açılabilir. Araçta lavabo, ilk yardım bölümü, bir yavru köpek ve yatak bulunur.
Çocuklar lavaboda ellerini yıkayabilir, ilk yardım bölümünü hazırlayabilir ve gün sonunda yatakta dinlenebilir.
Yatağın Dalmaçyalı desenli battaniyesi eğlenceyi zirveye çıkarır. Chelsea, gerçekçi bir oyun deneyimi için bazı medikal aksesuarlara da sahiptir.
Çıkartma sayfası, çocukların hem Chelsea'nin aracının içini hem de itfaiyeci simgeleri ile diğer eğlenceli görüntülerle aracın dışını özelleştirebilmesini sağlar.
Çok sayıda kariyer, çok sayıda seçenek!
Barbie Chelsea Kariyer Bebekleri ve oyun setlerinin tamamını koleksiyonunuza ekleyerek gelecek ile ilgili hayallerinizi keşfedebilirsiniz.
Nasıl mı? Barbie ile oynarken istediğiniz her şeyi hayal edebilirsiniz.
Çocuklar, dönen tekerleklere ve hikaye anlatımı seçenekleri sunan birçok aksesuara sahip özel itfaiye aracıyla Chelsea'nin kahramanlık anlarına eşlik edebilir!
Oyun seti, bebek ve aksesuarlar içine yerleştirildikten sonra düzgün bir şekilde katlanır ve eğlenceyi yanınızda taşıma imkanı sunar.
Bebek tek başına ayakta duramaz. 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.
Birçok hikaye anlatımı seçeneği sunan açılabilir tasarıma ve dönen tekerleklere sahip bu itfaiye aracıyla bebeğin kahramanlık anlarına eşlik edin.
Çocuklar kurtarma merdivenini ve katlanabilen yangın söndürme hortumunu kullanarak duruma müdahale edebilir.
Daha sonra oyun setini açıp lavabo, ilk yardım bölümü, ranza yatak ve diğer aksesuarları ortaya çıkarabilir ve kahramanlık hikayelerini çoğaltabilirler.
Çıkarılabilir eteği, kaskı ve çizmeleriyle sevimli bir itfaiyeci üniforması giyen Chelsea ve hayvan dostu yavru köpek yeni kahramanlık maceraları için yola çıkmaya hazır!
Sete dahil olan çıkartmalarla itfaiye aracını dilediğiniz gibi süsleyin ve hikaye anlatımına uygun 15'ten fazla aksesuarla yangın söndürme maceraları yaşayın!
Oyun seti, bebek ve aksesuarlar içine yerleştirildikten sonra düzgün bir şekilde katlanır ve eğlenceyi yanınızda taşıma imkanı sunar.
Özellikle farklı kariyerleri keşfetmeyi seven, meraklı ve öğrenmeye açık 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir!
Ürün ölçüsü: 28,7 x 12,4 x 19,5 cm
Kutu ölçüsü: 41 x 14,5 x 21,9 cm
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.