250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Barbie Chelsea Karnaval Oyun Seti GHV82

549,90 TL
Stok Kodu 2081616
Marka Barbie
Ürün Açıklaması
Barbie Cheksea Karnaval Oyun Seti GHV82 Özellikleri;


Chelsea ve arkadaşları genç beyinleri dünyayı keşfetmeye çağırıyor!
Ablaları Barbie gibi onlar da yeni şeyler denemeyi, kendilerine meydan okumayı ve eğlenmeyi seviyor; diğer kızlara da tüm bunları yapmaları için ilham veriyor! Beş oyun alanı, gerçek özellikli büyük parçaları ve evcil köpeği ile bu Barbie Club Chelsea Karnaval oyun seti sınırsız hikaye anlatma eğlencesi sunuyor. Renkli tasarımı ve tatlı detaylarıyla dönme dolap gerçekten dönüyor!
Chelsea bebeği ve iki arkadaşını (ayrı olarak satılır) dönme dolaba oturt, kemerlerini bağla ve döndür.
Daha sonra, tekerlekleri dönen çarpışan arabalara atla. İster mini bebeği oturt ister köpekçiği.
Eğlence dolu macera için aracı hareket ettirmen yeterli. Hayal gücünle Chelsea bebeği oyun standına götür, tekerleği çevir ve ödül kazan.
Tak-çıkar oyuncakların bulunduğu balon standını ziyaret et ve bu eğlenceli günü hep hatırlamak için fotoğraf kabininde poz ver.
Burada eğlencenin sonu yok! Üzerinde kamerası bulunan çizgili şirin bluzu, çıkarılabilir pembe eteği ve beyaz ayakkabılarıyla Chelsea, gün boyu oynamak için hazır. Bu şıklığı tamamlamak için Chelsea'nin güneş gözlüklerini ve pembe güneşliğini de tak! 3-7 yaş arasındaki maceracı kızlar, bu Chelsea oyun setiyle karnaval hayallerini hayata geçirebilir. Hayal kurmak çok eğlenceli çünkü Barbie ile her şey mümkün!
Kızlar, oyun saatlerini daha çok arkadaşla ve hayal güçlerini çalıştıran birbirinden renkli oyunlarla geçirmek için daha fazla Chelsea bebeğini koleksiyonlarına ekleyebilir.
Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.
Çocuklar, daha fazla Chelsea bebeği ve aksesuarını koleksiyonlarına ekleyerek oyun saatlerinde farklı eğlenceler yaratabilir çünkü Barbie ile her şey mümkün!
Ürün ölçüsü: 26 x 37 x 10 cm.
Kutu ölçüsü: 26,6 x 39,3 x 8,2 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.