250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 200 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Barbie Dreamtopia Işıltılı Deniz Kızı HDJ36 HDJ35

449,90 TL
Stok Kodu 2081625
Marka Barbie
Ürün Açıklaması
Barbie Dreamtopia Işıltılı Deniz Kızı HDJ36 Özellikleri;


3-7 yaş arası çocukların hayal gücünü geliştirir.
Barbie Dreamtopia Işıltılı Deniz Kızı, hayal gücünü destekleyerek hikaye anlatımı dünyasına dalar! Çocuklar oyun zamanına eğlence katmak için diğer Barbie Dreamtopia Bebekler ve oyun setleri ile koleksiyon oluşturabilir. Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.
Yaratıcı zihinler, bebeğin büyülü ışıltılarıyla okyanus maceralarına dalacak. Bu muhteşem Deniz Kızı Bebeği suya daldırın ve sedefli kuyruğunun dört farklı renk ışık gösterisiyle parıldayışını seyredin. Barbie, havuzda veya küvette tüm dikkatleri üzerine çekecek ama çocuklar eğlenceyi karada da sürdürebilir.
Su olmadan ışık gösterisinin keyfini çıkarmak için bebeğin belinin alt kısmındaki yıldız şekilli düğmeye basın. Bebeğin renkli deniz kızı görünümünü gökkuşağı renklerindeki yüzgeci, pembe saçları ve prenses tacı tamamlıyor. Banyo saatlerini ve suda oynanan oyunları renklendirmek için ideal olan (yetişkin gözetiminde kullanılmalıdır) Barbie Işıltılı Deniz Kızı, 3-7 yaş arası çocuklar için harika bir hediyedir. Bebek tek başına yüzemez veya ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.
Barbie Işıltılı Deniz Kızı Bebek, fantastik görünümü ve büyülü ışıltılarıyla tüm dikkatleri üzerinde çekecek.
Barbie Işıltılı Deniz Kızı Bebeği suya daldırın ve sedefli kuyruğunun dört farklı renk ışık gösterisiyle aydınlanışını seyredin.
Eğlenceyi karaya taşımak ve su olmadan ışık gösterisini seyretmek için belinin alt kısmındaki düğmeye basın.
Bebeğin fantastik görünümünü; gökkuşağı renklerindeki yüzgeci, "inci" detaylı büstiyeri, pembe saçları ve prenses tacı tamamlıyor.
Muhteşem ışık gösterisi özelliği ve ışıltılı birçok ayrıntısıyla bu Barbie Işıltılı Deniz Kızı Bebek, 3-7 yaş arası çocuklar için harika bir hediyedir.
1 adet Taçlı Barbie Işıltılı Deniz Kızı Bebek içerir.
3 x AG13 (LR44) pil ile çalışmaktadır.
Ürün ölçüsü: 36,5 x 19,3 x 6,4 cm
Kutu ölçüsü: 22,7 x 6,2 x 32,4 cm
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.