Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Barbie Extra Araba HDJ47

699,90 TL
Stok Kodu 2081768
Marka Barbie
Ürün Açıklaması
Barbie Extra Araba HDJ47 Özellikleri;


Bu arkadaşlar ÇOK HAVALI! Barbie Extra çok dikkat çekici!
Barbie Extra Bebekler, cesur ve eğlenceli stilleriyle tüm ilgiyi üzerlerine toplamaya hazır. Elbette arabaları da onlara uyum sağlıyor!
Her yönüyle muhteşem bir görünüme sahip Barbie Extra Araba sayesinde sıkı dostlar, gittikleri her yerde ışıltı saçıyor.
Gümüş rengi, parıltılı kaplaması ve iki kişilik koltuğuyla bu Barbie Extra Araba, bebeklerin tüm şıklıklarıyla seyahat etmek için ihtiyaç duydukları her şeye sahip.
Barbie Extra serisindeki bebekler, arabanın gökkuşağı renklerindeki jantları ve kanatlardan ilham alarak dikey olarak açılan kapılarıyla HAVALI bir giriş yapmaya hazır.
Yıldız şekilli stop lambaları ve Barbie Extra plakası, sıkı dostlar bir sonraki seyahatlerine çıkarken iz bırakıyor.
Pembe renkli, eğlenceli iç kısmı, havalı "deri" koltukları, desenli zemini ve yumuşacık koltuk başlıkları arabaya benzersiz bir hava katıyor.
Kıyafetlerini değiştirmek isteyen bebekler, kaputu açtıklarında setle birlikte sunulan bir üst, ayakkabı ve güneş gözlüğü arasından seçim yapabiliyor!
Barbie Extra serisindeki hayvan dostlar da renkli kişilikleriyle dikkat çekiyor. Minik Corgi köpek, kuğu şeklindeki bir simide ve arabanın arkasında yer alan bir havuza sahip!
Bu arkadaşlar ÇOK HAVALI! Barbie Extra Bebekleri ile siz de tarzınızı konuşturun!
Havalı tarzları konuşturmaya teşvik eden Barbie Extra Bebekler ve oyun setleri, 3-10 yaş arası çocuklar için harika hediyelerdir.
Bebekler ve oyun setleri ayrı olarak satılır.
Stil söz konusuysa Barbie Extra Bebekler kesinlikle taviz vermez!
Buna, Barbie Extra Araba da dahil! Işıltılı gümüş rengi dış yüzü, özgün pembe renkli iç kısmı, gökkuşağı renklerinde jantlar, kanat şeklinde kapılar ve tüylü koltuk başlıkları gibi gösterişli ayrıntılarıyla bu iki kişilik üstü açık spor araba yola koyulmaya hazır.
Kıyafet değiştirme zamanı geldiyse bagajı açın. Bagaj, sete dahil olan bir çift ayakkabı ve son moda bir üst giyim ürünü saklamaya uygun genişlikte.
Yavru köpeği ve kuğu şeklindeki sevimli deniz yatağını, arabanın arkasındaki evcil hayvan havuzuna yerleştirin. Gaza basın ve macerayı başlatın.
Çarpıcı birçok özellik ve zevkli aksesuarlarla bu Barbie Extra Araba, çocuklara çıktıkları her yolculukta ekstra maceralar yaşatacak.
Bebekler ayrı satılır.
Barbie Extra Araba, Extra Bebekler'in tarzlarından taviz vermeden yolculuğa çıkmaları için ihtiyaç duyacağı her donanıma sahip.
İç kısmı baştan sona pembe, dış yüzü ışıltılı gümüş rengi olan iki kişilik spor arabanın kanat şeklinde, yukarı doğru açılan Lambo kapıları, yıldız şeklinde farları ve Barbie Extra logosu taşıyan gökkuşağı renklerinde jantları bulunuyor.
Arabanın arkasında, deniz yatağı ve şık gözlükleriyle sete dahil olan Corgi cinsi yavru köpeğe ayrılmış bir evcil hayvan havuzu bulunuyor.
Gösterişli diğer ayrıntılar arasında tüylü koltuk başlıkları, "deri" tasarımlı koltuklar, dokulu döşemeler ve Barbie Extra plakası yer alır.
Moda trendlerine uygun çok sayıda özellik ve aksesuarla bu Barbie Extra Araba, özellikle kendi tarzlarını her şekilde vurgulamayı seven 3-10 yaş arası çocuklar için harika bir hediyedir. Bebekler ayrı satılır. Bebek sete dahil değildir.
Ürün ölçüsü: 40,5 x 12 x 21 cm
Kutu ölçüsü: 43,5 x 16,4 x 21 cm
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.