Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Barbie Extra Renkli Ceketli Bebek GVR04 GVR04

329,90 TL
Stok Kodu 2078146
Marka Barbie
Ürün Açıklaması
Barbie Extra Renkli Ceketli Bebek GVR04 Özellikleri;


Barbie Extra bebekler ile siz de tarzınızı konuşturun!
Çocuklara cesur tarzlarını yansıtmaları için ilham veren Barbie® Extra bebekler 3-9 yaş arası çocuklar için harika bir hediyedir.
Çocuklar, birbirinden eğlenceli stilleri keşfetmek için tümünü koleksiyonlarına ekleyebilir.
Kıvırcık saçları, çılgın stili ve sevimli evcil hayvanı ile Barbie Extra yepyeni hikayeler oluşturman için seni bekliyor!
Kutu içerisinde; renkli ceketi, kırmızı takımı, çizgili çorapları ve göz alıcı takılarıyla 1 adet Barbie, güneş gözlüğü, el çantası, evcil hayvan ve çeşitli aksesuarlar yer almaktadır.
Kutu ölçüsü: 26 x 7 x 33,3 cm
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.