Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Barbie Futbolcu Chelsea Oyun Seti GHK37

169,90 TL
Stok Kodu 2078153
Marka Barbie
Ürün Açıklaması
Barbie Futbolcu Chelsea Oyun Seti GHK37 Özellikleri;


Barbie Rüya Evi Maceraları çizgi filminden ilham alınarak tasarlanmış Barbie® bebekler ile spora dair eğlenceli hikayeler yarat.
Hayal gücünü kullanarak Barbie® Seyahatte Futbolcu Chelsea Oyun Seti ile sayısız eğlenceli hikaye yaratabilirsin.
Her birinde ayarlanabilir skor tahtası bulunan iki kaleyi bebeğin antrenman yapacağı ve maça çıkacağı oyun alanına yerleştirebilirsin.
Şut çekmesi için omuzlarına bastırman yeterli! Setin içerisinde, Chelsea™ bebeğin arkadaşlarının (pakete dahil değildir) oturup izlemesi ve tezahürat yapması için tribün de bulunur.
Renkli futbolcu forması, şortu, tekmelikleri ve ayakkabılarıyla Chelsea™ bebek iki yavru köpek arkadaşıyla sahanın tozunu attıracak.
Top, bayraklar, altın madalya, yavru köpek atıştırmalıkları, su şişesi ve sırt çantası gibi birçok temalı oyun parçası ile yaratacağın hikayelerin sınırı yok.
Barbie™ Rüya Evi Maceraları çizgi filminden ilham alınarak tasarlanmış bebeklerle Barbie®'nin kız kardeşleri, arkadaşları ve ailesiyle heyecanlı maceralar yaşadığı günlük hayatına sen de katıl.
Sporcu olmak isteyen kızlar, Chelsea™ bebek ve futbol oyun setiyle hareket dolu hikayeler yaratacak.
Çünkü kızlar, Barbie® ve kız kardeşleri ile oynarken istedikleri her şeyi hayal edebilir! Tüm Barbie™ Rüya Evi Maceraları bebekleri ve oyuncaklarını koleksiyonuna ekleyerek en sevdiğin anları yeniden yaratabilir ve hayalinde kendi maceralarını canlandırabilirsin.Bebek tek başına ayakta duramaz.
Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.
Kutu Ölçüleri: 27 x 34 x 7 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.