250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 200 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Barbie İle Mutfak Maceraları Oyun Seti HCD44 HCD43

399,90 TL
Stok Kodu 2081612
Marka Barbie
Ürün Açıklaması
Barbie İle Mutfak Maceraları Oyun Seti HCD44 Özellikleri;


Her yeni oyun sahnesi için dilediğiniz şekilde düzenleyip tasarlayabileceğiniz küçük aksesuarlar ve büyük oyun parçaları içeren bu oyun seti ile eğlence seçenekleri sınırsız.
Bir fırın, düğmesine basılınca dönen ayaklı bir mikser ve raflar içeren mutfak setiyle lezzet dünyasının eğlencelerini keşfedin.
Çocuklar, bebeğin malzemeleri mikserde karıştırıp pişirmesine, fırını açıp pişirdiği ikramlıkları çıkarmasına ve mutfak raflarına gerekli malzemeleri yerleştirmesine yardımcı olabilir. Hikaye anlatımı oyunlarına ilham verecek aksesuarlar arasında, bebeğin şaheserler yaratmasına yardımcı olmaya hazır bir yavru kedi de yer alır. Çocuklar bu oyun setini Barbie evine (ayrı olarak satılır) yerleştirebileceği gibi parçalarla tek başına da oynayabilir.
Bu oyun seti 3-7 yaş arası çocuklar için harika bir hediyedir. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.
Yiyecek hazırlamaya ve pişirmeye yardımcı olacak aksesuarlar ile fırın, tezgah, yavru kedi içeren bu oyun seti, sınırsız hikaye anlatımı eğlencesi vadediyor.
Kapağı açılıp kapanan fırın ve düğmesine basılınca dönen ayaklı mikser, gerçeğe uygun hikaye anlatımlarına ilham verir.
Pişirme gereçleri, fırın tepsisi, fırın eldiveni ve diğer birçok aksesuar tezgahın üzerine ve raflara yerleştirilebilir.
Batik bir tulum ve şık terlikler giyen Barbie, gün boyu oyuna hazır.
Eğlenceli teması ve hikaye anlatımına uygun birçok aksesuarıyla bu Barbie oyun seti, özellikle yiyecek hazırlama ve pişirmeyi seven 3-7 yaş arası çocuklar için harika bir hediyedir.
Ürün ölçüsü: 27 cm.
Kutu ölçüsü: 22,9 x 7,6 x 32,3 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.