Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Barbie Öğretmen Bebek GJC23

129,90 TL
Stok Kodu 36572
Marka Barbie
Ürün Açıklaması
Barbie Öğretmen Bebek GJC23 Özellikleri;


Barbie öğretmen bebek, 10 eğitim aksesuarıyla öğrencilerinin başarılı olmasına yardım ediyor!
Dönen dünya ile coğrafi keşifler yap. Mikroskopla biyoloji çalış. İki deney tüpü ve iki deney şişesiyle kimya dersinde karışımlar hazırla.
Sonra not panosu, kitap ve açılıp kapanabilen dizüstü bilgisayarla ödevlerini kaydet, derslerine çalış ve başarıyı yakala!
Barbie bebek, ders anlatırken gözlük veya koruyucu gözlük aksesuarlarıyla kıyafetini tamamlıyor.
Sonsuz seçeneklere açılan kapıyı keşfetmek için tüm Barbie kariyer bebeklerini ve oyuncaklarını keşfet çünkü kızlar Barbie ile oynarken istedikleri her şeyi hayal edebilir!
Ürün, Barbie bebek ve 10 adet okul temalı aksesuar içerir.
Kutu ölçüsü: 20,3 x 6 x 32,4 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.