Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Barbie'nin Pasta Dükkanı Oyun Seti HGB73

549,90 TL
Stok Kodu 2082167
Marka Barbie
Ürün Açıklaması
Barbie'nin Pasta Dükkanı Oyun Seti HGB73 Özellikleri;


Pastacılığın eğlenceli dünyasını keşfedin!
Bu oyun setinde, pembe saçlarıyla kendisi de pişirdiği kapkekler kadar tatlı olan bir bebek yer alıyor.
Barbie, çocuklara rengarenk ve muhteşem tarifler göstermek için hazır! Sette; fırın standı, 2 adet hamur, pasta şekillendirici merdane, çatal bıçak takımı, pasta süslemeleri, siparişlerin alınabileceği bir kasa gibi 20'den fazla aksesuar bulunuyor.
Çocuklar, pembe ve mavi renkli iki çeşit oyun hamurunu açıp fırına yerleştirdikten sonra kolu çekip pastaların kabarmasını izleyebilir.
Pasta, artık çocukların diledikleri gibi süslemeleri için sunum tabağına alınmaya hazır.
Pasta şekillendirici merdane ile hamur üzerinde farklı tasarımlar yapabilirsiniz!
Pastayı gökkuşağı deseni ve çiçeklerle süsleyerek rengarenk hale getirebilirsiniz.
Kayan yıldız süslemesi gibi aksesuarlarla pastaya benzersiz bir hava katabilirsiniz.
Çok sayıda süsleme arasından seçim yapabilen çocuklar, hayallerindeki tüm pastaları diledikleri gibi hazırlayabilir!
Çok sayıda kariyer, çok sayıda seçenek!
Barbie Kariyer Bebekleri ve oyun setlerinin tamamını koleksiyonunuza ekleyerek gelecek ile ilgili hayallerinizi keşfedebilirsiniz.
Çünkü, Barbie ile oynarken istediğiniz her şeyi hayal edebilirsiniz.
Barbie Pasta Dükkanı oyun setiyle pastane işletme eğlencesini keşfedin!
Pasta yapmayı seven çocuklar bu oyun setiyle pasta dükkanı işletip lezzetli pastalar ve tatlılar hazırlayabilir.
Hikaye anlatımı eğlencesine ilham veren 20'den fazla aksesuarla birlikte fırın standında pasta hazırlamaya, süslemeye ve sergilemeye uygun üç oyun alanı bulunur.
Çocuklar, pembe ve mavi renkli iki çeşit oyun hamurunu fırına yerleştirdikten sonra kolu çekip pastaların kabarmasını izlerken eğlence dolu saatler geçirecek.
Çocuklar pişirdikleri pastayı ayaklı sunum tabağına aldıktan sonra pasta aksesuarları ve süsleriyle donatıp pastaya diledikleri şekli verebilir.
Oyun setine; fırın standı, 30 cm Barbie bebek, 2 kutu oyun hamuru, pasta şekillendirici merdane, spatula, dekorlar, süsler, kapkek kutusu, kurabiye tabağı ve diğer aksesuarlar dahildir. Bebek tek başına ayakta duramaz.3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.
Sıra pastayı süsleme keyfine geldiğinde çocuklar "pişirdikleri" pastayı ayaklı sunum tabağına alıp pasta aksesuarlarını ve süslerini diledikleri şekilde ekleyebilir.
Barbie bebek; bazıları klipsli olan, hikayeanlatımına uygun aksesuarları elinde tutarak gerçekçi oyun deneyimi sağlar.
Özellikle pasta ve ikramlık tatlılar hazırlamaya meraklı, mutfak düşkünü olan 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.
Ürün ölçüsü: 31 x 6,5 x 30,2 cm
Kutu ölçüsü: 32,6 x 7,8 x 39,7 cm
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.