Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Bebelou Sarıl Bana Bebeği 40 Cm

699,90 TL
Stok Kodu 2082567
Marka Sunman
Ürün Açıklaması
Bebelou Sarıl Bana Bebeği 40 Cm Özellikleri;


Serinin; Siyah Saçlı, sarı saçlı ve kızıl saçlı olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Lütfen göndermemizi istediğiniz ürün rengini bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre gönderim sağlanacaktır.
Sıcacık bir kucaklaşmaya ne dersin?
Bebelou Sarıl Bana Bebeği ile sevgi dolu oyunlar seni bekliyor!
Ona sarılarak sevgini göstermen için heyecanla bekleyen bu bebek, istediğin gibi şekil verebileceğin parlak saçlara sahip!
Üstelik yumuşacık gövdesi ile bebeğini uyurken bile yanından ayırmayı hiç istemeyeceksin!
Bebeğin kolları ve bacakları et dokulu olup, gövdesi elyaf doldurmadır.
Bebek uzunluğu: 40 cm
Kutu ölçüsü: 27 x 12 x 46,4 cm
Ağırlık: 0,74 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.