Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Bibaby Lamb Friends Şortlu 2'Li Takım 59800 Bej

599,90 TL
Stok Kodu 2090125
Marka Bibaby
Ürünün Diğer Seçenekleri
Ürün Açıklaması
Bibaby Lamb Friends Şortlu 2'Li Takım 59800 Özellikleri;


Bebek ikili takımlar, hem alt hem de üst giyimden oluşan ve bebeğinizin günlük ihtiyaçlarını karşılayan pratik ve kullanışlı ürünlerdir.
Bebek alt üst takım farklı mevsimlere ve kullanım amaçlarına uygun olarak üretilen bu takımlar, ebeveynler tarafından en çok tercih edilen bebek giyim ürünlerinden biridir.
Bebek ikili takım bebeğinizin günlük giyimi için ideal bir seçenektir. Bu takımlar ile bebeğiniz her zaman şık ve rahat görünür.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.