Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Birlik Oyuncak Su Tabancası Shark

169,90 TL
Stok Kodu 2089278
Marka Birlik
Ürün Açıklaması
Birlik Oyuncak Su Tabancası Shark Özellikleri;


Ürünün; mavi, yeşil, kırmızı ve mor olmak üzere 4 farklı rengi bulunmaktadır. Lütfen göndermemizi istediğiniz ürün rengini bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre herhangi bir renk gönderilecektir.
Yaz aylarının vazgeçilmez oyuncağı su tabancası ile artık yazlar daha serin geçecek!
Tasarımıyla dikkat çeken su tabancasının tetiğine basın ve arkadaşlarınızı baştan aşağı ıslatın!
Geniş su haznesi ile oyununuz oldukça uzun sürecek ve siz galip olacaksınız!
Ürünü kullanmadığınız zaman içerisinde su bırakmamaya dikkat ediniz. Ürünün temiz su yerine diğer sıvılar ile kullanılması zarar görmesine neden olabilir.
Ürünün; mavi, yeşil, kırmızı ve mor olmak üzere 4 farklı rengi bulunmaktadır.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.