Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Bu-Bu Ahşap Puzzle Meyveler Hafıza Oyunu 30x30 CM 0063

44,90 TL
Stok Kodu 76356
Marka Bu-Bu
Ürün Açıklaması
Bu-Bu Ahşap Puzzle Meyveler Hafıza Oyunu 30x30 CM 0063 Özellikleri;


25 parçadan oluşan Çocuk Puzzle Ahşap Hafıza Oyunu Meyveler ile çocuklar artık hem meyveleri kolayca tanıyacaklar hem de harika oyunlar oynayacaklar.
Birbirinden farklı meyveler ile hazırlanmış hafıza oyunu sayesinde çocuklar hafıza ve dikkat becerilerini geliştirecekler.
Çocuklar Çocuk Puzzle Ahşap Hafıza Oyunu Meyveler üzerinde bulunan resimleri ters çevirerek aynı iki resmi bulmaya çalışacaklar.
En çok resmi bulan kişi oyunu kazanır!
Çocuk Puzzle Ahşap Hafıza Oyunu Meyveler çocukların okul dönemi öncesinde temel kavramları öğrenmesine yardımcı olacak.
Çocukların problem çözme yeteneklerinin ve zihinsel gelişimlerinin de güçlenmesine yardımcı olacak Çocuk Puzzle Ahşap Hafıza Oyunu Meyveler ile oyun saatleri hem eğitici hem de eğlenceli geçecek.
30 X 30 cm.
Ürün kesinlikle kanserojen madde içermez.
Ürün Avrupa oyuncak standartına (EN71) uygun üretilmiştir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.