Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Budizzz Beyaz Gürültü Sağlayan Sensörlü Uyku Arkadaşı Gri

299,90 TL
Stok Kodu 2036070
Marka Budizzz
Ürün Açıklaması
Budizzz Beyaz Gürültü Sağlayan Sensörlü Uyku Arkadaşı Özellikleri;


Budizzz Uyku Arkadaşı Ayıcıklar Bebeklerin Uyumasına Nasıl Yardımcı Oluyor?
Yenidoğan bebeklerin uyku yardımcısı ve arkadaşı Budizzz, miniklerin anne karnındayken alışık oldukları ortamı onlar için tekrar oluşturarak bebeğinizin rahatlamasını ve sağlıklı bir uykuya daha rahat dalmasını sağlar.
Sağlıklı Uyku Arkadaşı
Yapılan araştırmalara göre yenidoğan bebeklerin %80’i, Budizzz‘nin çıkardığı seslere benzer beyaz gürültü seslerini dinleyerek ilk 5 dakika içinde uykuya dalmıştır.
Bebeğinizi Rahatlatacak Ses Seçenekleri
Kalp Atışlı Anne Karnı Ambiyansı, Kalp Atışlı Beyaz Gürültü, Deniz Dalgaları, Saç Kurutma Makinesi ve Elektrikli Süpürge seslerinden bebeğinizi hangisi rahatlatıyorsa onu seçebilirsiniz.
Yerinizden Kalkmadan
Gürültü sensörü sayesinde Budizzz, bebeğiniz ağladığı veya huysuzlandığı anda devreye girer.
Böylece bebeğiniz, yerinizden kalkmanıza gerek kalmadan rahatlar ve tekrar uykuya dalar.
Tek Tuşla Basit Kullanım
Kullanım kolaylığı sağlayan tek tuşu sayesinde dilediğiniz sesi seçebilir, ses seviyesini ayarlayabilir ve otomatik devreye girmeyi etkinleştirebilirsiniz.
Kısaca tek tuşla kurun ve unutun!
Her Yerde Sizinle
Esnek askı sistemi sayesinde Budizzz’i ister evde ufaklığın beşiğine sabitleyin, ister arabanızda bebek koltuğunun kenarına takın, ister pusetine sabitleyin ve alışverişe çıkın.
Budizzz bebeğinizi her ortamda rahatlatmayı başarır.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.