Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Cars 3 Mack Taşıyıcı Tır FTT93

349,90 TL
Stok Kodu 39284
Marka Cars
Ürün Açıklaması
Cars 3 Mack Taşıyıcı Tır FTT93 Özellikleri;


Cars 3 hayranları Mack Hauler Taşıyıcı Tır ile filmin en sevilen sahnelerini tekrar canlandırabilecekler!
2 farklı oyun şekliyle oyun seti kapatıldığında kocaman bir tır; açıldığında ise sürüş simülatörü, rüzgar tüneli ve teknoloji merkezi ile farklı oyun seçenekleri sunmaktadır.
Çeşitli oyun alanları içeren bu taşıyıcı tır ile çocuklar Şimşek McQueen’i yarış için hazırlayıp şampiyon ile zafer için yola çıkacaklar.
Etkileyici renkleri ve filmden esinlenilen tasarımları ile çocuklar en sevdikleri film sahnelerini tekrar canlandırabilir ya da yeni maceralar yaratabilirler.
Paket içerisinde Cars taşıyıcı tır yer almaktadır. Araba ürüne dahil değildir.
Kutu Ölçüsü: 37 x 19 x 8 cm.
Yaş Aralığı: 4 yaş ve üzeri
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.