Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Cars Dinoco Araba Yıkama Oyun Seti GTK91

329,90 TL
Stok Kodu 39285
Marka Cars
Ürün Açıklaması
Cars Dinoco Araba Yıkama Oyun Seti GTK91 Özellikleri;


Cars Renk Değiştiren Dinoco Araba Yıkama Oyun Seti ile eğlenceli dakikalar seni bekliyor!
Şimşek McQueen pistin tozunu çok attırmış, artık yıkanması gerek! Dinoco işaretini sıkıp su şelalesini serbest bırakarak Şimşek McQueen’in renginin sihirli bir şekilde değişmesine şahit ol.
Sonra arabayı soğuk suya daldırıp eski haline getirerek eğlenceye yeni baştan başla!
Oyun seti kutudan çıkar çıkmaz oyuna hazır bir adet renk değiştiren özel Şimşek McQueen aracı ve bir adet Pitty Aracı içerir.
Pek çok gerçekçi araba yıkama özelliği bulunan bu set; suyu, etkileşimli oyunları ve Arabalar filmi dünyasını sevenler için mükemmel bir eğlence sunuyor.
Kutu ölçüsü: 35,5 x 8,6 x 25,4 cm.
Yaş Aralığı: 4 yaş ve üzeri
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.