Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Carter's Erkek Bebek 3'Lü Hırkalı Set 1Q428810 Karışık Renkli

1.549,00 TL
Stok Kodu 2088665
Marka Carter's
Ürün Açıklaması
Carter's Erkek Bebek 3'Lü Hırkalı Set 1Q428810 Özellikleri;


3 Parçalı Good Vibes sloganlı Mini Kazak Seti ile tanışın! Kazak, kısa kollu body ve giyilmesi kolay pantolon da dahil olmak üzere bebek için oldukça rahat bir seçim olan bu 3'lü seti miniğinizin dolabına ekleyin.
Özellikleri:
Kazak, uzun kolludur
Body, kısa kolludur
Kolay giyilebilir pantolon dahildir
Özel grafik tasarımlıdır
Bacaklarda güçlü çıtçıt kapama detayı bulunur
%60 pamuk, %40 polyester kumaştan üretilmiştir
İthaldir
Makinede yıkanabilir
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.