Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Carter's Erkek Bebek Pijama Set 1Q509810 Karışık Renkli

1.699,90 TL
Stok Kodu 2088935
Marka Carter's
Ürün Açıklaması
Carter's Erkek Bebek Pijama Set 1Q509810 Özellikleri;


4 Parçalı Rugby Çizgili %100 Rahat Pamuklu Pijama ile tanışın. Yumuşak pamuktan üretilen bu pijama takımı, miniğinizi kısa sürede yatmaya hazırlar.
Carter's pamuklu pijamalar ısıya dayanıklı değildir. Ama endişelenmeyin! Güvenlik ve rahatlık için rahat ve esnek bir şekilde tasarlanmıştır.
Özellikleri:
2 parçalı settir.
Uzun kolludur.
Nervürlü manşetler ve yakaya sahiptir.
Rahat bir uyum için kaplamalı elastik bel bandı bulunur.
Pamuklu pijamalar yanmaya karşı dayanıklı değildir.
100 pamuk ribanadır.
İthal edilmiştir.
Makinede yıkanabilir.
Küçük çocuğunuz için sertifikalıdır.
STANDARD 100 by OEKO-TEX®20
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.