Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Carter's Kız Bebek Pijama Set 1Q514210 Karışık Renkli

1.699,90 TL
Stok Kodu 2088940
Marka Carter's
Ürün Açıklaması
Carter's Kız Bebek Pijama Set 1Q514210 Özellikleri;


4 Parçalı Kiraz Desenli %100 Rahat Kesimli Pamuklu Pijamadır. Yumuşacık pamuktan üretilen bu pijama takımı, miniğinizi kısa sürede yatağa hazırlayacaktır.
Carter's pamuklu pijamalar yanmaya karşı dayanıklı değil. Ama endişe etmeyin! Güvenlik ve rahatlık için rahat ve esnek bir şekilde tasarlanmıştır.
Özellikleri:
2 parçalı settir.
Uzun kolludur.
Nervürlü manşetleri ve yakası bulunur.
Rahat uyum için elastik bel bandına sahiptir.
Pamuklu pijamalar yanmaya dirençli değildir.
%100 pamuk ribanadır.
İthal edilmiştir.
Makinede yıkamaya uygundur.
Küçük çocuğunuz için sertifikalıdır: STANDARD 100 by OEKO-TEX®20
Üretim yeri: KAMBOÇYA
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.