Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Cayro Kutu Oyunu Mi Mic

159,90 TL
Stok Kodu 2078669
Marka Cayro
Tahmini Kargo Süresi 2 Gün
Ürün Açıklaması
Cayro Kutu Oyunu Mi Mic Özellikleri;


8 yaş üstü, 4 veya daha fazla oyuncu için çılgın bir taklit oyunu.
Mi Mic ne kadar absürt olursa olsun, takım arkadaşlarınızın tahmin etmesi ve bunlarla bir cümle kurması gereken kelimeleri anlatmanız gereken çılgın bir taklit oyunudur.
Bunu başarırsanız, zar atma riskini alarak oynamaya ve cümleler kurmaya devam edebilirsiniz ancak dikkatli olun, doğru cevabı bulmadan süreniz biterse, zar üstündeki sayı kadar kart kaybedersiniz.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.