Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Chicco Physioclean Nasal Burun Aspiratörü

269,90 TL
Stok Kodu 2031512
Marka Chicco
Tahmini Kargo Süresi 2 Gün
Ürün Açıklaması
Chicco Burun Aspiratörü Özellikleri;


Burun temizliği henüz kendi burnunu temizleyemeyen küçük çocuklarda özellikle önemlidir.
Kapalı burun emzirme sürecini zorlaştırıp huzurlu bir uykuyu önlediği için, bebeğinizin burnunu temiz ve açık tutmanızı tavsiye etmekteyiz.
Chicco burun aspiratörü bebeklerin burunlarındaki fazla mukustan kurtulmanız için pratik bir şekilde tasarlanmıştır.
Ergonomik tasarımı sayesinde annenin kullanımını kolaylaştırırken yumuşak ucu bebeklerin hassas burun deliklerine optimum uyum sağlar.
Bebeğin burnunu aşırı salgıdan kurtarmanın yanı sıra özellikle burunlarını kendi başlarına temizleyemeyen çocuklar için idealdir.
Maksimum hijyen sağlamak üzere önceden yerleştirilmiş emici filtresiyle başlıklar tek kullanımlıktır.
Chicco Burun Aspiratörü yumuşak uçludur.
Yaş Aralığı: 0 yaş ve üzeri kullanılabilir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.