Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Chicco Elektrikli Göğüs Pompası

2.290,00 TL
Stok Kodu 2080812
Marka Chicco
Ürün Açıklaması
Chicco Elektrikli Göğüs Pompası Özellikleri;


Tam sarj ile 90 dakika pompalama.
Hafif ve kompakt: tek ele sığar ve el çantasına kolayca yerleştirilebilir.
Seyahatler ve işe dönüşler için idealdir, USB kablosu içindedir.
Etkili ve kolay kullanım: 2 mod ve 5 seviye. Mavi ışık uyarıcı mod, beyaz ışık sağma modudur. Sessiz: Heryerde rahatlıkla kullanılabilir.
Süt akışını uyarıcı ve sağma olarak 2 modu vardır. Uyarıcı ve süt akışını sağlayıcı 5 seçenekten size en uygun olan seviyeyi seçin.
Yumuşak silicon kaplama, göğsünüzün şeklini alır. Son derece Pratik USB ile sarj edin ve gittiğiniz her yere götürün.
Natural Feeling biberon bebeğinize süt vermek için kullanılabilir veya ürünle birlikte verilen kapağı ile saklama amaçlı kullanılabilir.
Natural Feeling biberon ile uyumludur.
Tam sarj Işık Göstergesi: Mavi ışık uyarıcı mod
Beyaz ışık sağma modu
Sadece 4 tuş ile kolay kullanım
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.