Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Chicco Fresh Diş Kaşıyıcı Tukan

199,90 TL
Stok Kodu 2083443
Marka Chicco
Ürün Açıklaması
Chicco Fresh Diş Kaşıyıcı Tukan Özellikleri;


Chicco'nun Tukan Kuşu Şekilli Diş Kaşıyıcısı, daha fazla rahatlama sağlamak ve duyuları uyarmak için buzdolabında soğutulabilen suyla dolu geniş bir bölüme sahiptir.
Bu eğlenceli diş kaşıyıcı, ergonomik tasarımı sayesinde küçükler için bile kolayca kavranır, ayrıca diş etlerine masaj yapmak ve ilk dişlerin ortaya çıkmasından kaynaklanan rahatsızlıklara karşı rahatlama sağlamak için her iki taraftaki optimal dokuya sahiptir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.