Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Chicco Next2Me Forever Anne Yanı Beşik Moon Grey

24.999,00 TL
Stok Kodu 2084422
Marka Chicco
Ürün Açıklaması
Chicco Next2Me Forever Anne Yanı Beşik Özellikleri,


4 yaşa kadar 3 farklı fonksiyona sahip benzersiz bir çözüm: Anne Yanı Beşik, geleneksel bebek karyolası ve küçükler için ayaklı yatak.
Chicco Next2Me Forever yatağı ile hem ebeveynler hem de bebek için daha iyi bir uyku için 6 ay sonra bile birlikte uyumaya devam edebilirsiniz.
Chicco Next2Me Forever, 4 yaşına kadar olan çocuğun büyümesini takip etmek için Montessori felsefesinden esinlenerek geleneksel bir yatağa veya yer yatağına dönüştürülebilir.
Her tür yatağa ve bazaya kolayca uyarlanabilen Chicco Next2Me Forever ayrıca döner tekerlekler ve mükemmel havalandırma sağlayan file kumaşla donatılmıştır, çocuk için pratiklik sağlar ve güvenlik açısından en iyi seçimdir.
Yeni doğanlar için rahat ve güvenli bir ortam yaratan, ayarlanabilir ve yıkanabilir özelliği bulunan ve 0-8 ay arası kullanılabilen yeni Chicco çözümü Mummy Nest beşik içi minderiyle de kullanıma uygundur.
Ürün Ağırlığı: 20,7 Kg
Ürün Ölçüleri:
Ayaklarıyla beraber: Uzunluk:121 cm Genişlik: 73,8 cm Yükseklik: 91,1 / 108,2 cm.
Ayakları olamadan: Uzunluk:121 cm Genişlik: 61,8 cm Yükseklik: 62,4 cm.
Şilte ölçüsü: 110x58 cm
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.