Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Chicco One Seat Air 0-36 Kg Oto Koltuğu Black Air

17.999,00 TL
Stok Kodu 2084164
Marka Chicco
Ürün Açıklaması
Chicco One Seat Air 0-36 Kg Oto Koltuğu Özellikleri;


OneSeat, Bebeğinin büyümesi ile birlikte değişir ve büyür. Doğumdan itibaren 12 yaşına kadar kullanılabilir. (0-36) Isofix bağlantıları ve 360 derece dönebilen bazasına bağlı destek ayağıyla hem bebekler hem de aileler için konfor sağlar. 3D nefes alabilir kumaşa ve güneşliğe sahiptir.
KURULUM: Destek Ayağı üzerinde 360° dönebilen sistem ile Isofix Sistemi kurulumu, oto koltuğu kurulumunun kolay ve hızlı yoludur.
YENİDOĞAN KURULUMU (0-13 KG): 9 kg’a kadar arkaya dönük pozisyonda Isofix ve destek ayağıyla beraber kurulum yapılabilir.
YÜRÜMEYE BAŞLAYAN ÇOCUKLAR İÇİN KURULUM (9-18 KG): 9 kg’dan itibaren öne dönük pozisyonda Isofix ve destek ayağıyla beraber kurulum yapılabilir.
BÜYÜK ÇOCUKLAR İÇİN KURULUM (15-36 KG): Isofix bağlantıları ve 3 noktalı emniyet kemeriyle kurulum yapılabilir. (Isofix bağlantıları kullanımı tercihe bağlıdır.)
EN İYİ KORUMA: Kemer Konumlandırıcı, çocukların hassas karın bölgesinin korunmasına yardımcı olarak 5 noktalı araç kemerine ekstra bir temas noktası ekler. Karın kemeri optimum pozisyonda, çocuğun leğen kemiklerinin üstünde tutularak önden darbe durumunda karın bölgesine etkiyen kuvvetleri azaltır.
KONFOR: Özel iç küçültücü, ilk yolculuktan itibaren maksimum konfor elde edilmesini sağlar.
BÜYÜME: Baş desteğinin yüksekliği, çocuğunuzun boyu uzadıkça ayarlanabilir ve çocuğunuza doğru konfor ve korumayı sağlar.
ARKAYA YATIRILABİLİR SİSTEM: Tüm ebeveynlerin çocuklarıyla birlikte seyahat ederken ihtiyaç duyduğu şey konfordur. OneSeat, arkaya dönük pozisyonda 1 yatış seviyesine, öne dönük pozisyonda 3 farklı kademeye ayarlanabilir.
AIR ÖZELLİK: Güneşlik ve 3D hava akışı sağlayan air kumaş sayesinde hava akımını maksimuma çıkartır.
FIT-KIT: Ürün üzerinde bulunan kolaylıkla okunabilir talimatlar sayesinde oto koltuğunun her adımda nasıl kullanılması gerektiği açık ve nettir ve her aşamada kusursuz bir uyum sağlanır.
Ürün Ölçüleri: 72 x 45,5 x 54,5 cm
Ürün Ölçüleri: 14,5 KG
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.