Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Chicco Pipetli Eğitim Bardağı Kız 12+ Ay

219,90 TL
Stok Kodu 2075453
Marka Chicco
Ürün Açıklaması
Chicco Pipetli Eğitim Bardağı Kız 12+ Ay Özellikleri;


Ürünün iki rengi olduğundan dolayı göndermemizi istediğiniz ürün rengini ve modelini bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre gönderim sağlanacaktır.
Chicco Pipetli Eğitim Bardağı 12+ Kız 266 ML
Pipetle içme becerilerinin aşamalı gelişimi için idealdir.
Ergonomik şekilli bardak ve üstte burun için boşluk.Çıkarılabilir kolay yudumlama valf: Valfli ya da valfsiz bebeğin içme kolaylığından ödün vermeyen, %100 damlatmaz, inovatif bardak
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.