Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Clementoni Baby Aktivite Direksiyonu 17241

349,90 TL
Stok Kodu 2082519
Ürün Açıklaması
Clementoni Baby Aktivite Direksiyonu 17241 Özellikleri;


Renkler farklılık gösterebilir.
Baby Clementoni Aktivite Direksiyonum bebeğiniz için hem öğretici hem eğlenceli!
Hayal gücünü harekete geçiren pek çok aktiviteyi kapsayan interaktif, sevimli direksiyon ile bebekler eğlenceli dakikalar geçirecekler!
Işıklar ve eğlenceli sesler ile sürüş deneyimlerine özel ifadeler içermektedir.
21 cm. uzunluğundaki direksiyon ile bebekler sayıları öğrenebilecek, farklı sesler ve ışık efektleriyle eğlenceli oyunlar oynayabilecekler.
Ayrıca hareket ettirilebilen dikiz aynası ve vites kolu ile bebeğinizin el becerilerini gelişmesine katkı sağlamaktadır.
Çocukların; görsel, işitsel, dokunsal ve bedensel algılarını, el-göz koordinasyonlarını, hayal güçlerini ve yaratıcılıklarının gelişmesine yardımcı olmaktadır.
2 x 1,5V AAA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahildir.
Detay renkleri değişiklik gösterebilir.
Paket ölçüsü: 20 x 12,1 x 25 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.