Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Clementoni Baby Projektör Uğur Böceği 17265

199,90 TL
Stok Kodu 39301
Ürün Açıklaması
Clementoni Baby Projektör Uğur Böceği 17265 Özellikleri;


Dağınık ışıklandırmayı ve hassas bir kromatik ışık projeksiyonunu kullanarak bebeğinizi rahatlatmak için tasarlanmış yumuşak hatlara ve rahatlatıcı renklere sahip güzel bir projektör.
Kanatlarını açtığında ve kapattığında 2 farklı moda sahiptir; gece lambası ve yıldız projektörü.
Bebeğinize, hassas bir süre olan uyku zamanında, sakin ve huzurlu bir atmosferde eşlik etmek için hoş melodilere ve rahatlatıcı seslere sahiptir.
Bebeğinizi müzik aracılığıyla mutlu etmek üzere özel olarak tasarlanan tatlı melodiler, uyumasına yardımcı olurken hayaller diyarına yolculuklarında ona eşlik eder.
Kullanışlı klipsi ve askısı sayesinde bebek karyolasına kolayca takılır.
Ürün Ölçüleri: 10 x 22,50 x 22,50 cm
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.