Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Clementoni Baby Soft Clemmy Yumuşak Blok Duyusal Tren 17424

149,90 TL
Stok Kodu 76362
Ürün Açıklaması
Clementoni Baby Soft Clemmy Yumuşak Blok Duyusal Tren 17424 Özellikleri;


"Soft Clemmy; küçük kaşifler için ilk ve orijinal yumuşak oyun blokları olup bebekler ve anne-babaları için tasarlanmış, güvenli bir oyun ortamı ile bebeğin ilk aylarından itibaren çok duyulu bir deneyim oluşturmayı amaçlayan Clementoni’ye özel bir patenttir.
Hijyenik olmakla kalmayıp (tekrar tekrar yıkanabilme özelliği) aynı zamanda da bebeğiniz için hiçbir risk oluşturmadan atabileceği ve üzerine basabileceği yenilikçi, tamamen yumuşak bir malzemedir.
Bebeğinizin duyularını uyarmak ve dünyayı keşfetmesini teşvik etmek için canlı renkler, pudra kokusu, pelüş ve yumuşak malzemeden çeşitli ebatlardadır.
Hayal gücünü uyarmak, el becerilerini geliştirmek ve el-göz koordinasyonunu iyileştirmek, böylece dünyayı keşfetmenin her zaman yeni ve heyecan verici bir deneyim olmasını sağlamak için farklı şekil ve modeller içerir.
Bebeklerin oynarken elleriyle keşfedebileceği, lokomotifi ve vagonları olan yumuşak bir tren.
Kabartma yüzeyleri ve farklı şekilleri keşfeder veya Clemmy’nin yumuşaklığını hissederken, dokunma duyularını ve el becerilerini geliştirmelerini sağlayacak duyusal bir deneyimin tadını çıkarırlar.
Lokomotife ve vagonlara takılacak veya devirip tekrar tekrar yapmak üzere renkli, yumuşak kuleler oluşturmak için üst üste istiflenecek çok sayıda yumuşak, renkli blok içerir.
Vagonlar kolaylıkla birbirlerine takılıp çıkartılabilir.
Tekerlekler trenin hareket etmesini ve vagonlarıyla birlikte treni çekmesini sağlar, bebeklerin birçok öykü yaratmalarına ve sınırsız bir hayal gücüyle seyahat etmelerine izin verir.
Bulaşık makinesinde yıkanabilir."
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.