Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Comotomo Antikolik Silikon Biberon 250ml 3-6 Ay Yeşil

799,90 TL
Stok Kodu 2086369
Marka Comotomo
Ürün Açıklaması
Comotomo Antikolik Silikon Biberon 250ml 3-6 Ay Özellikleri;


Yüksek kalite hijyenik silikondan üretilen Comotomo, standart biberonlara meydan okuyan şekle ve benzersiz tasarıma sahip, kolay kavranabilir silikon gövdesi ve anne memesine en yakın hissiyattaki biberon emziği ile beslenmeyi eğlenceli bir aktiviteye çevirir.
Anne memesine benzer boyutlarda ve doğallıkta biberon emziği sayesinde, anne sütü ile beslenmeyi ve emzirmeyi destekler.
Hem emzirmeye mükemmel bir eşlik, hem de biberonla beslenmeye mümkün olan en iyi geçişi sağlar.
Aynı zamanda meme ucuna akıllıca yerleştirilmiş sızdırmayan çift havalandırma deliğiyle kolik önleyici sağlıklı beslenme sağlar.
Geniş ağız yapısı sayesinde fırça kullanmadan kolayca temizlenebilir. 3-6 ay bebekler için uygundur, orta akışlı emziğe sahiptir.
Özellikleri:
Ürün ve Kutu Ölçüleri: 16 cm yükseklik 8 cm genişlik 8 cm derinlik
BPA içermez.
Mikrodalgada, kaynar suda, bulaşık makinelerinde (yalnızca üst rafta) ve sterilizatörlerde güvenli bir şekilde kullanılabilir.
Üretim yeri: G.KORE
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.