Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Cry Babies Ağlayan Bebekler Tutti Frutti 93799

649,90 TL
Stok Kodu 2078137
Ürün Açıklaması
Cry Babies Ağlayan Bebekler Tutti Frutti 93799 Özellikleri;


Serinin; Ananas-Pia, Çilek-Ella ve Karpuz-Mel olmak üzere 3 farklı modeli bulunmaktadır.Göndermemizi istediğiniz ürünü bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre gönderim sağlanacaktır.

Cry Babies ailesinin Tutti Frutti serisini çocuklar çok sevecek!
Birbirinden sevimli Cry Babies şimdi mis gibi meyve kokuları ve meyveye özel tasarlanmış tulumlarıyla geliyor.
Ananas temalı Pia, Çilek temalı Ella ve Karpuz temalı Mel, çocuklarla tanışmak için çok heyecanlı!
Onlar da diğer Cry Babies Bebekler gibi gözyaşı dökerek ağlıyor ve emziklerini çıkarınca gerçekçi bebek sesleriyle tepki veriyor.
Seslerini yükselterek içli ve bir o kadar da sevimli bir şekilde ağlayan bu bebeklerin ağlamalarını durdurmak için emziklerini takmak yeterli!
Kutu içerisinde; bir adet bebek ve bir adet emzik bulunmaktadır.
2 x AAA pil ile çalışmaktadır.
Ürün ölçüsü: 17 x 12 x 31 cm.
Kutu ölçüsü: 20 x 13,5 x 29,5 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.