Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Cry Babies Fun'N Sun Ella 86289

899,90 TL
Stok Kodu 2082183
Marka Cry Babies
Tahmini Kargo Süresi 2 Gün
Ürün Açıklaması
Cry Babies Fun'N Sun Ella 86289 Özellikleri;


Cry Babies ailesinin çok özel üyelerinden biri olan Lena ile tanışma zamanı!
Pembe, sarı ve mavi renklere sahip lama temalı tulumuyla ve şaşkın bakışlarıyla Lena çok ama çok sevimli! Emziği çıkarıldığında gözyaşı dökerek ağlayan Lena, emziği takılınca hemen sakinleşiyor.
Üstelik birbirinden sevimli gerçekçi bebek sesleri çıkarıyor!
Hareket edebilen eklemleriyle çok daha eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor.
2 x 1,5V AAA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahildir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.