Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

DC Comics Batman Adventures Action Figürü 30 Cm

1.399,00 TL
Stok Kodu 2088016
Ürün Açıklaması
DC Comics Batman Adventures Action Figürü 30 Cm Özellikleri;


Batman Aksiyon Figürü ile tanışın!
Bu aksiyon dolu Batman figürü, Batman oyuncaklarının heyecan verici dünyasına dalmak isteyen çocuklar ve koleksiyoncular için mükemmeldir!
Etkileyici 17 eklem noktasıyla son derece ayrıntılı ve eklemli Batman Adventures figürleri, kahramanca pozlar verebilir!
Çocuklar yaratıcı olmayı ve Batman'i birlikte verilen 16 değiştirilebilir zırh aksesuarıyla kişiselleştirmeyi çok seviyor.
Batman figürünü Batarang, tutma kancası ve daha fazlası gibi muhteşem aletlerle donatın!
Daha yaratıcı oyunlar için Batman Adventures Batman vs The Joker Aksiyon Figürleri Seti, Batcycle ve Batman Aksiyon Figürü ile Batman koleksiyonunuzu ve Süper Kahramanlar - Süper Kötü Adamlardan oluşan nihai ekibinizi oluşturun!
Kız ve erkek çocuklarına yönelik bu oyuncaklar, Justice League figürlerini, DC çoklu evrenini, Süper Kahraman film koleksiyonlarını, RC arabalarını ve daha fazlasını seven çocuklar için mükemmel bir hediye seçeneğidir.
Batman Maceraları, Batman Aksiyon Figürü, çocuklar kendi Batman maceralarını yaratırken yaratıcı hikaye anlatımına, problem çözmeye ve cesarete ilham verir.
Kutu içerisinde, 1 adet Batman figürü ve figür için 16 farklı aksesuar bulunmaktadır.
Figür ölçüsü: 30 cm
Kutu ölçüsü: 30 x 7 x 32 cm
Ağırlık: 0,650 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.