Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Dede Candy & Ken Doktor Set Bavulum

549,90 TL
Stok Kodu 2087993
Marka Dede
Ürün Açıklaması
Dede Candy & Ken Doktor Set Bavulum Özellikleri;


Bavulum Doktor Seti ile minik doktor iş başına!
15 parçadan oluşan bu doktor setinde aradığınız her şey mevcut!
Refleks çekici, şırınga gibi gerçekçi detaylara sahip tedavi malzemelerini çocuklar hem tanıyacak hem de en güzel hayal güçlerindeki oyunları oynayabilecekler.
Bavul Çantayı tekerlekleri sayesinde ise her yerde kolayca yanınızda götürebilir ve parçaları kaybolmadan saklayabilirsiniz.
Üstelik özel kilit sistemi bulunmaktadır.
Çocukların; el becerilerini, rol oynama yeteneklerini, odaklanma, arkadaşları ile oyunlar oynayarak sosyalleşmelerini ve hayal güçlerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır.
Kutu İçerisinde; Işıklı Otoskop, refleks çekici, ışıklı stetoskop, ışıklı termometre, kimlik kart ve, şırınga ve makas gibi aletler bulunmaktadır.
3 yaş ve üzeri çocukların kullanıma uygundur.
Çanta Ölçüsü; 23,5 x 12,5 x 36 cm
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.