Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Dede Candy & Ken Şef Mutfak Seti

649,90 TL
Stok Kodu 2088000
Marka Dede
Ürün Açıklaması
Dede Candy & Ken Şef Mutfak Seti Özellikleri;


Minik şefler haydi mutfağa!
Bu mutfakta oyun oynamak çok keyifli! Hangi yemeği yapacağına karar ver, malzemelerini hazırla, ocağı aç ve işe koyul!
Mis gibi kokular geliyor. Çok lezzetli! Eyvah, mutfak çok dağıldı! Toparlamayı ihmal etme. Sevimli lavabonda bulaşıklarını yıka ve ortalığı düzenle!
Renkli tasarımı ve gerçekçi detayları ile dikkat çeken bu mutfakta yemek yaparken kullandığın eşyalarını yerleştirebileceğin birçok yer var!
Tezgahın altındaki dolabın açılabilen kapağı ve setin arkasına sabit arka plan görseli oyunu çok daha eğlenceli hale getiriyor!
Çocukların taklit ve rol yeteneklerini artırır. Çocuklar güzel vakit geçirirken aynı zamanda ince motor becerileri ve hayal güçleri gelişir.
Şef Mutfak Seti’nin içerisinde; fırın, lavabo, ocak ve raflardan oluşan mutfak tezgahı, tencere ve tavalar, tabaklar, bıçak, spatula, kepçe ve çatal bulunmaktadır.
Ürün ölçüsü: 42 x 26 x 58 cm
Kutu ölçüsü: 36 x 13 x 54 cm
Ağırlık: 1,130 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.