Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Dede Niloya Tek Katlı Ev Bloklar

169,90 TL
Stok Kodu 2078314
Marka Dede
Ürün Açıklaması
Dede Niloya Tek Katlı Ev Bloklar Özellikleri;


Çocuklar oyunlarınıza koskocaman güzel bir ev inşaa etmek ister misiniz?
38 parçadan oluşan Niloya oyuncak lego blokları ile çocuklar parçaları birleştirerek hem el becerilerini geliştirecekler hem de çok güzel bir ev yapabilecekler.
Çatısı, pencereleri, balkonu, masa ve sandalyesi ile birlikte gelen Niloya Oyuncak Ev Lego Setini çocuklar çok beğenecek.
Çocuklar lego ev setini oyunlarına katarak hayal güçlerini geliştirecekler ve arkadaşları ile en güzel oyunları oynayacaklar.
Çocukların doğum günlerinden arkadaşlarına hediye edebilecekler çok güzel bir hediye olacak!
Oyuncak Ev Lego Seti yükseklik 20 cm, genişlik 42.3 cm derinlik 23.5 boyutundadır.
18 ay ve üzeri çocuklar için uygun olan Niloya Oyuncak Ev Lego Setindeki parçaları çocuklar birleştirerek motor becerilerini de geliştiriyorlar.
Eğitici bloklar çocukların arkadaşları ile oyunlar oynayarak sosyalleşmesine yardımcı oluyor.
Lego blokları okul öncesi dönemde tavsiye edilen oyuncaklardır.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.