Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Dede Prenses Güzellik Masası

699,90 TL
Stok Kodu 2088001
Marka Dede
Ürün Açıklaması
Dede Prenses Güzellik Masası Özellikleri;


Minik prensesler için bakım zamanı!
Bu güzellik masası sayesinde evcilik oyunları artık çok daha süslü! Küçük bakım tutkunlarına hitap eden bu seti keşfetmek ise çok keyifli!
Masana otur ve birbirinden güzel oyuncak makyaj malzemeleriyle eğlenceli oyunlar oyna.
Birbirinden şık ve güzel renklerle tasarlanmış bu aksesuarlara bayılacaksın! Prenses Güzellik Masası için odanın en güzel köşesinde yer ayırmayı unutma!
Hazırlanırken masan biraz dağılmış görünebilir ama endişelenme! Candy ve Ken Prenses Güzellik Masası’nda bütün eşyalarını düzenlemeye yetecek kadar çekmece ve raf var!
Çocuklar Candy ve Ken Prenses Güzellik Masası ile oynarken keyifli vakit geçirirler ve oyun kurma kabiliyetleri gelişir.
Çocukların taklit ve rol yeteneklerini artırır, sosyalleşmelerine katkı sağlar.
Setin içerisinde; Şık tasarıma sahip ve sevimli bir aynası bulunan makyaj masası, fön makinesi, saç fırçası ve tarağı, bileklikler, gözlük, tokalar, oyuncak makyaj malzemeleri ve parfüm bulunmaktadır.
Kutu ölçüsü: 38 x 15 x 56 cm
Ağırlık: 1,234 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.