Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Dickie Toys Dump Track 2023

109,90 TL
Stok Kodu 2076265
Marka Dickie Toys
Ürün Açıklaması
Dickie Toys Dump Track 2023 Özellikleri;


Dickie Oyuncaklar Damperli Kamyon – yükle ve git! Dickie Toys'un bu parlak sarı damperli kamyonunun küçük çocuğunuzu büyülemesi garanti.
Araçta serbest dönen tekerlekler ve hareketli bir yükleme yüzeyinin yanı sıra büyük lastikler ve çarpıcı ışık ve ses efektleri var.
At ev veya yolda - damperli kamyon senaryoları geniş bir yelpazede kullanım için idealdir.
Küçük taşlar, kum çimenleri ve hatta bebek jöleleri yükleyebilirsiniz!
3 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanan araçta, ince motor becerilerinin geliştirilmesine yardımcı olan yukarı ve aşağı hareket edebilen bir yükleme yüzeyi bulunuyor .
Küçük çocuğunuz için bu kompakt damperli kamyonu sipariş edin ve Dickie Toys serisinden daha fazla inşaat aracı keşfedin!
Serbest dönen tekerlekli damperli kamyon
Işık ve ses efektleri
Yükleme yüzeyi manuel olarak yukarı ve aşağı hareket ettirilebilir.
Uzunluk: 16 cm
Piller dahildir
Önerilen yaş: 3+
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.