Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Dickie Toys İce Cream Van 6015

269,90 TL
Stok Kodu 2076262
Marka Dickie Toys
Ürün Açıklaması
Dickie Toys İce Cream Van 6015 Özellikleri;


Dondurma Arabası geldiği zaman tüm çocuklar sevinir. Bu sevinci eve taşımak için Sesli Ve Işıklı Dondurma Arabası mükemmel bir seçim!
Arka kapı ve şeffaf yan kanat dondurma satmak için açılabilir. Çocuklar bu sevimli arabanın efektlerine ve içerisindeki çeşitli eşyalara bayılacaklar!
Dondurma tezgahı, yazarkasa ve fiyat tabelası gibi detaylı mobilyaları ile dondurma arabası, çocukları yaratıcı oyunlar oynamaya teşvik ediyor.
2 x 1,5V AA pil ile çalışır.
Ürün ölçüsü: 30 cm.
Kutu ölçüsü: 30,4 x 11,4 x 12,7 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.